ФорумЗареєструватисьВхід

Частка | 
 

 Пограємо в англійський: 7 кращих сайтів з навчальними іграми

Донизу 
АвторПовідомлення
Radionet
Admin
avatar

Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 31.08.2015
Вік : 46

СтворюватиТема: Пограємо в англійський: 7 кращих сайтів з навчальними іграми   Чт Вер 10, 2015 12:11 pm

Ви любите гри? Думаємо, кожному хто вивчає англійську хочеться, щоб процес навчання був легким і захоплюючим, як улюблена гра. Ми теж вважаємо, що вчити англійську мову треба з задоволенням, тому сьогодні пропонуємо вам 7 сайтів зі збірниками безкоштовних онлайн-ігор для вивчення англійської мови. Вони допоможуть вам не просто приємно провести час, але й розширити словниковий запас, підтягнути знання граматики і правопис. Ви готові пограти в англійську?
1. [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Word Confusion - одне із самих цікавих і корисних розваг на сайті. Вам дають речення, в якому пропущено одне слово, і два варіанти відповіді. Вам необхідно вибрати відповідне за змістом слово. Ця унікальна гра навчить вас правильно використовувати слова, які часто плутають в англійській мові, наприклад: there і their, accept і except, advise і advice. Обов'язково пограйте в неї!
Гра The Plural Girls допоможе вам раз і назавжди запам'ятати, як пишуться англійські іменники у множині. Можна грати в 2 різних формах: вибрати правильне слово з двох варіантів або написати самостійно слово у множині. Крім того, передбачено два рівні складності: перший підійде для Elementary - Intermediate, другий - для Upper-Intermediate і вище.
Гра Stay Afloat являє собою шибеницю англійською мовою, тільки більш гуманну: ніхто нікого не вішає, а тільки топлять вашу човен. Вибирайте цікаву тематику і пробуйте себе в відгадуванні слів. Грати можна, починаючи з рівня Pre-Intermediate.
Grammar Gorillas допоможе вам розібратися з частинами мови. У грі вам дають пропозицію і пропонують вибрати певну частину мови. Виконали завдання правильно - вашу похмуру горилу ощасливлять бананом, невірно - мавпа залишиться голодною. У грі два рівні складності: для початківців і для просунутих гравців.
Rooting Out Words - цікава гра, яка розповість вам про словотвір. Вам запропонують кілька слів з однаковим коренем і поставлять запитання, що ж означає цей корінь. У грі пропонують кілька варіантів відповіді. Поміркувавши про значенні слів ви зможете дати вірну відповідь і заробити бали. Таким чином, зустрівши незнайоме слово зі знайомим вам коренем під час читання, ви зможете без словника здогадатися про його значення.

2. [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Цей сайт буде корисний новачкам в англійській мові, людям з рівнем знання Beginner.
Кожна з 10 ігор являє собою програму з вивчення і закріпленню в пам'яті 10-15 слів. Ви можете послухати їх вимову, подивитися, що вони означають (перекладу на російську мову немає, але можна здогадатися по картинці). Після цього вам запропонують перевірити свої знання в процесі гри.
Ігри гранично прості, зате з їх допомогою ви легко запам'ятаєте більше сотні самих широко вживаних англійських слів.


3. [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Це російськомовний сайт з іграми для навчання англійській мові. Перевага цього ресурсу в тому, що тут можуть займатися люди з будь-яким рівнем знання англійської мови. Всі ігри поділяються на 5 ступенів складності: від початківців та дітей до Advanced.
За допомогою ігор на цьому сайті ви зможете розширити свій словниковий запас, розгадати кросворд англійською, вивчити правила вживання прийменників, закріпити навичку правопису і просто розважитися.


4. [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На цьому сайті ви знайдете кращу добірку онлайн-ігор для тих, кому нудно зубрити граматику за підручником. Звичайно, за одними тільки іграм вчитися неможливо, але закріпити вивчений матеріал, відволіктися і розважитися з користю вони допоможуть.
Починати грати в такі ігри можна з рівня Elementary: виберіть цікавлячий вас граматичний розділ і спробуйте. Деякі ігри представлені у вигляді все тієї ж шибениці, інші сподобаються шанувальникам футболу та баскетболу: при правильній відповіді у вас є можливість забити гол супернику.
Тут же ви знайдете і гри на збільшення словникового запасу, різноманітні кросворди, вправи на граматику, вимова, аудіювання. Також зверніть увагу на відео англійською мовою і тести для різних рівнів знань.


5. [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Cайт з іграми для вивчають англійську з рівня Elementary до Advanced. Вам запропонують три види ігор: на тренування словникового запасу, граматики і вимови.
Розділ Vocabulary Games запропонує вам більше сотні тренувань-ігор. Серед них ви знайдете як популярні кросворди і шибеницю, так і цікаву гру Matching Similes. В останній можна вивчити англійські ідіоми, пов'язані з порівняннями (as ... as і like).
Grammar Games - криниця вправ на відпрацювання граматики англійської мови. Дотепер плутаєтеся в часах? Тоді вивчіть статтю нашого викладача Світлани «Все часи англійського: легко запам'ятовуємо і вживаємо», а після цього перевірте свої знання на вищеназваному сайті.
У розділі Pronunciation Games ви можете перевірити, наскільки добре знаєте, як вимовляються слова. Вам запропонують гри з наступними завданнями: підібрати омофона (слова, які звучать однаково, але пишуться по-різному), знайти слова, що римуються, вивчити, як вимовляється закінчення -ed в дієсловах минулого часу.

6. [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Цей сайт підійде рівню Pre-Intermediate і вище. Ви можете перевірити, наскільки добре знаєте граматику, а також вивчити нову лексику за відповідними відео та ігор. Фонетичні ігри допоможуть вам запам'ятати, в яких словах використовуються довгий або короткий голосний звук. Згодом ці знання ви можете застосувати для поліпшення своєї вимови.


7. [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Сайт відомої Британської Ради теж порадує любителів вивчення з розвагою. Тут ви знайдете ігри на розширення словникового запасу, перевірку досвіду правопису, а також всілякі головоломки зі словами. Пробувати займатися можна з рівня Elementary. Ми запропонували вам список з 7 чудових сайтів з іграми для вивчення англійської мови. Грайте в них хоча б 10-15 хвилин на день, нехай самостійні заняття англійською стануть для вас щоденним приємним заняттям.
На початок Донизу
 
Пограємо в англійський: 7 кращих сайтів з навчальними іграми
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 :: Free time :: Games-
Перейти до: