ФорумЗареєструватисьВхід

Частка | 
 

 Flash Hangman Games for ESL Students

Донизу 
АвторПовідомлення
Admin
Admin
avatar

Кількість повідомлень : 253
Дата реєстрації : 18.08.2015
Вік : 46

СтворюватиТема: Flash Hangman Games for ESL Students   Сб Лист 07, 2015 6:35 pm

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


по цьому посиланню ви можете пограти в шибеницю з комп'ютером за необхідними нам темами 
-8 клас - Спорт(Sports); 7 клас - Шкільні предмети(School Subjects);10 клас-Words to describe people

Шибениця (гра)
Oдин з гравців загадує слово — пише на папері першу та останню літери слова й позначає місця для інших букв, наприклад, рисками (існує також варіант, коли спочатку невідомо жодної літери). Також малює [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] з петлею.
Слово має бути [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання], у [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] однини, або множини (за відсутності у слова форми однини).
Другий гравець пропонує букву, яка може входити в це слово. Якщо така буква є в слові, то перший гравець пише її над відповідними рисками — стільки разів, скільки вона зустрічається в слові. Якщо такої літери немає, то до шибениці домальовують коло в петлі, що зображає голову. Другий гравець продовжує відгадувати букви доти, доки не відгадає все слово. За кожну неправильну відповідь перший гравець додає одну частину [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] до шибениці (зазвичай їх 6: [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання], тулуб, 2 [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] та 2 [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання], існує також варіант з 8 частинами — додаються ступні, а також найдовший варіант, коли спочатку за невідгадану букву той хто загадав малює частини самої шибениці).
Якщо тулуб у шибениці намальований повністю, то гравець, що відгадував, вважається повішеним. Якщо гравцеві вдається вгадати слово, він виграє і може загадувати слово.
На початок Донизу
http://lovenglish.ukrainianforum.net
 
Flash Hangman Games for ESL Students
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
 :: Free time :: Games-
Перейти до: